27 Ocak 2013 Pazar

Dore Çorap'tan Haberler ve Tüyolar...

Yakın zamanda elime Dore Çorap'ın birkaç basın bülteni geçti. Bir çorap manyağı olarak, bültende verilen tüyoları oldukça bilgilendirici buldum. Umarım size de yardımcı olur :)
 
Bacaklarınızı ince göstermek için boyuna çizgili modeller:

- Bacaklarınızın kalın olduğunu düşünüyorsanız boyuna çizgili çorap modelleri tam size göre. Dore Çorap’ın Beste File Külotlu ve Açelya Külotlu çorapları bu modele örnek gösterilebilir. Fileyi çizgiyle birleştiren bu çoraplar bacaklarınızı hem şık hem de olduğundan ince gösteriyor. Ayrıca bu tarz çoraplar bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlıyor.

- Desensiz koyu renk çoraplar da bacakları daha ince gösteren modellerden... Dore Mikro 70 Külotlu Çorap’ın farklı renk seçeneklerinden tarzınıza ve bacak tipinize uygun çorabı bulmanız mümkün.

- Bacaklarınızı daha düz göstermek için simetrik desenli çorapları tercih edebilirsiniz. Dore Açelya File Çorap farklı tonlardaki şeritli tasarımıyla simetrik bir algı oluşturuyor.


Uzun bacaklarda leopar desen ve bileği desenli taytlar öne çıkıyor:  

- Vücudunuza göre bacaklarınız size fazla uzun geliyorsa düz bir ayakkabı ile hayvan desenli çorapları ve bileği desenli taytları tercih edebilirsiniz. Dore Leopar Baskılı Külotlu Çorap ya da tayt desenleri sayesinde, Dore Dantelli ve Bileği Desenli Mikro 70 Tayt ise bilekte yatay bir hat oluşturması ile bacak ve üst vücut orantısını sağlıyor. Bu tarz ürünleri düz yerine topuklu ayakkabı ve kısa bir elbise ya da tunikle kombinlerseniz bacaklarınızı daha uzun gösterebilirsiniz.


Toparlayıcı modeller ile bacaklarınızda daha sıkı bir görünüm:
- Sıkı bir modelde örülmüş file çoraplar, sarkma yapan ve selülit problemi olan bacakları toparlıyor. Dore Örümcek File Külotlu Çorap bu bacak tipleri için oldukça uygun. Dore Fit 15 Külotlu Çorap da dayanıklı ve vücudu saran yapısı ile bacaklardaki sarkma problemi ile savaşıyor. Ayrıca, Dore Çorap, 23 Ocak – 13 Şubat 2013 tarihleri arasında www.dorecorap.com’dan 25 TL ve üzeri alışveriş yapan 50. ve 100. kişilere 50 TL’lik alışveriş hediye ediyor.

Bir haber de çocuk sahibi olanlara:
25 Ocak – 10 Şubat 2013 sömestr dönemini kapsayan “Tatil Zamanı” kampanyasında, www.dorecorap.com sitesinden “TTLZMN13” promosyon kodu ile yapılacak 50 TL ve üzeri çocuk çorabı alışverişlerinde yüzde 10 indirim var.
Ve bildiğiniz gibi 25 tl üzeri alışverişe kargo ücretsiz ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ShareThis